Samsung Gear Akıllı Saat ve Akıllı Bileklikler

Akıllı saat ve akıllı bileklik denince akla ilk gelen markalardan biri Samsung Gear. Apple ve Fitbit ile bu alanda büyük rekabet içinde olan Samsung bizlere çeşitli modeller sunuyor.

Eğer Samsung markasını seviyorsanız ve bu markanın giyilebilir teknoloji ürünlerine de sahip olmak istiyorsanız aşağıda hangi ürünün size daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch Özellikleri

Samsung’un en son akıllı saati Samsung Galaxy Watch 9 Ağustos’ta tanıtıldı. Ürünün özelliklerini ve önceki modellerle arasındaki farkları öğrenmek için ilgili Samsung Galaxy Watch yazımıza göz atabilirsiniz. En kısa zamanda Türkiye’de satışa çıkacağını umuyoruz.

En İyi Samsung Akıllı Saat: Samsung Gear S3

samsung gear s3 akıllı saat

Eğer Samsung’un çıkardığı en iyi akıllı saati istiyorum diyorsanız tercihiniz Samsung Gear S3 olmalı. Bu akıllı saat şu anda Samsung’un en çok özelliğe sahip akıllı saati. Samsung’un bu akıllı saati, Frontier ve Classic olmak üzere iki farklı versiyon ile karşımıza çıkıyor.

Frontier tasarım olarak biraz daha spor bir görünüme sahipken, Classic adından da anlaşılabileceği gibi daha klasik bir tasarıma sahip. Özellik bakımından iki model de hemen hemen aynı. Frontier modelinde LTE desteği olsa da maalesef bu özellik ülkemizde daha mevcut olmadığından iki model de aynı özelliklere sahip diyebiliriz.

Samsung Gear S3 fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.499 TL.

Spor Amaçlı En İyi Samsung Akıllı Saat: Samsung Gear Sport

samsung gear sport akıllı saat

Samsung akıllı saat istiyorum ama aynı zamanda spor amaçlı bir akıllı saat istiyorum diyorsanız tercihiniz Gear Sport olmalı. Samsung’un en son çıkardığı giyilebilir teknoloji ürünü olan bu akıllı saat spora uygun hafif yapısı ve su geçirmez olma özelliği ile spor için ideal bir ürün.

Bu ürün Tizen 3.0 işletim sistemine ilk sahip olan akıllı saat. Aynı zamanda 4GB hafızaya sahip ve 300mAh kapasitesinde kablosuz şarj edilebilen bir pili var.

Samsung Gear Sport fiyatı ülkemizde yaklaşık 1.199 TL.

Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Saat: Samsung Gear S2

samsung gear s2 akıllı saat

Eğer bir Samsung akıllı saat istiyorsanız fakat bütçeniz kısıtlı ise, Samsung’un bir önceki modeli S2 sizin için doğru tercih olabilir.

Bir önceki model olmasına rağmen S2 de S3’ün sahip olduğu birçok özelliğe sahip. Aynı zamanda daha hafif ve küçük bir tasarıma sahip olan S2 birçok kişi tarafından daha şık ve sade bulunuyor.

Samsung Gear S2 fiyatı ülkemizde yaklaşık 950 TL.

En İyi Samsung Akıllı Bileklik: Samsung Gear Fit2 Pro

samsung gear fit2 pro akıllı bileklik

Samsung’un bir giyilebilir teknoloji ürününe sahip olmak istiyor ama akıllı saatleri kendinize uygun bulmuyorsanız, Samsung akıllı bileklikleri düşünebilirsiniz. Eğer Samsung’un en iyi akıllı bilekliğine sahip olmak istiyorsanız, Gear Fit2 Pro sizin için uygun olabilir.

Birçok akıllı bilekliğe göre daha büyük bir ekrana sahip olan Gear Fit2 Pro bu ekran sayesinde kullanılabilirliği arttırıyor. Bunun yanında su geçirmez olması ve yüzerken performansınızı ölçebilmesi bu saati spor severler için çok cazip kılıyor.

Bir akıllı bileklik olmasına rağmen Gear Fit2 Pro Samsung akıllı saatlerdeki birçok uygulamayı çalıştırabiliyor. Bu sayede özellik olarak akıllı saatlerden pek geri kalmayan bir akıllı bileklik Gear Fit2 Pro.

Samsung Gear Fit2 Pro fiyatı ülkemizde yaklaşık 700 TL.

Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Bileklik: Samsung Gear Fit2

samsung gear fit2 akıllı bileklik

Samsung’un bir akıllı bilekliğine sahip olmak istiyorsanız ama kısıtlı bir bütçeniz var ise Gear Fit2 sizin için uygun bir tercih olabilir.

Su geçirmezlik özelliği olmaması yüzücüler için hayal kırıklığı yaratsa da bir akıllı bileklikte arayacağınız çoğu özellik Gear Fit2’de mevcut. Tasarım olarak küçük farklılıklar olsa da Gear Fit2 Pro ile büyük benzerlikler söz konusu.

Samsung Gear Fit2 fiyatı ülkemizde yaklaşık 400 TL.

Kimler Neler Demiş?

avatar